Wspaniałe miejsce. Mieliśmy tu chrzciny naszej córeczki, właściciele zorganizowali wszystko na wyższym poziomie, dodatkowo szef poprawił dekoracje tortu(bez dodatkowych opłat). Jedzenie przepyszne, porcje duży, czysta sala, kwiaty, świece, o wszystkim zadbali. Napewno tu jeszcze wrócimy 🤩♥️