Bylem tu kilka dni temu. Jedzenie dobre. Sala bardzo skromie ustrojona. Ciasto bylo bardszo dobre.
Jan 28 marca 2024
Polecam jedzenie pyszne jak domowe , specjalne zestawy dla dzieci. Atmosfera domowa, bardzo miła obsługa.
Jacek 28 września 2022
Bardzo dobre jedzenie
Dariusz 28 września 2022
Bardzo pyszne jedzenie i przesympatyczna obsługa. Wszystko profesjonalnie i z pełną klasą. Dziękujemy raz jeszcze
Emilia 28 września 2023
Polecam serdecznie. Jedzenie bardzo dobre, obsługa przemiła. Ceny bardzo przystępne. Na pewno wrócimy. Pozdrawiam właścicieli. :)
Klaudia 28 września 2023
Dobre miejsce na małe rodzinne spotkanie ( komunia święta,chrzciny,konsolacja) Smaczne jedzenie, niestety zbyt mało miejsca na wierzchnie okrycie
Marta 28 września 2022
W ostatni weekend w sali bankietowej w Jaśminach robiliśmy chrzciny. Jedzenie bardzo dobre, obiad podany elegancko, przystawki doprawione ze smakiem, cały czas uzupełniane przez przemiłą obsługę. Dużo rodzai przepysznych ciast. Miła i kameralna atmosfera idealna na większe rodzinne spotkaniach. Bardzo, ale to bardzo polecam.
Kamila 28 września 2022
Polecam to miejsce na kameralne, rodzinne uroczystości- ładny wystrój sali, czysto i schludnie, smaczne jedzenie i miła obsługa